Sn. Mustafa Kiraz Tarafından 28 yıllık tecrübe, bilgi ve birikimin sektöre hizmet olarak sunulma kararı sonrası 2000 yılında Karaköy Merkezli faaliyetlerine başlayan
İBAY ELEKTRİK, alanında uzman satış ve pazarlama kadrosuyla beraber siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve heyecan duymaktadır.

Dünyada ve Ülkemizde sektöre yön vermekte olan birçok lider markanın temsilciliğini elinde bulunduran İBAY Elektrik, her yıl gücüne güç katarak sizlere daha iyi hizmet vermek, rekabetçi fiyatlarıyla ve üstün hizmet kalitesiyle akıllara gelen ilk tedarik noktası olmak için bütün gayretiyle çalışmaktadır.

Bünyesinde temsilciliğini bulundurduğu Kraus & Naimer, Phoenix Contact, Şafak Elektrik, Klemsan, Entes gibi markaların yanında Schneider, Siemens, ABB, Omron ve bunlar gibi bir çok köklü markanın da satışını gerçekleştirerek (bkz. markalar ve bayiliklerimiz) siz değerli müşterilerin bütün taleplerine karşılık vermekte, sizlere zaman, hız ve iyi fiyat garantisi sağlamaktadır, ilkemiz doğru ve dürüst hizmet, hedefimiz lider olduğumuz sektörde her yıl bunu tekrarlamak ve liderliğe layık olmaktır.

ibay elektrik