SENECA
OTOMASYON ARAYÜZLERİ

Endüstriyel otomasyon alanında 30 yılı aşkın bir süredir üretim yapan SENECA, sinyal koşullandırma ve “Modbus” arenalarında önemli bir güç haline geldi. SENECA, en iyi kalite kriterlerine göre iki iş birimi (Otomasyon Arayüzleri, Endüstriyel tesisler ve Hizmetler) odaklandı. ISO 9001 sertifikalı bir şirket olarak, beklentilerinizi tüm ürünlerimiz ile en yüksek kalitede karşılıyoruz.

Seneca Ürün Grupları

  • Z Line – Çok Standartlı İzolatör Dönüştürücüler
  • K Line – Kompakt İzolatör Dönüştürücüler

Z Line
Çok Standartlı İzolatör Dönüştürücüler

Z Line modülleri, kullanım ve kurulum kolaylığına yönelik güvenilir sinyal koşullayıcılardır. Birden fazla güç standardında mevcut olup, en yaygın arayüz ve şartlandırma ihtiyaçlarına yanıt verirler. Çoğu model, 1,5 kVac’a eşit 3 yollu galvanik ayırma, azaltılmış genel boyutlar (standart genişlik 17,5 mm), DIN 42677 rayına kurulum, genişletilmiş sıcaklık aralığı, yüksek doğruluk ve bunlara bağlı sensörlere güç sağlama olasılığı ile karakterize edilir. Z Line, sıcaklık sensörlerinden, yük, seri, dijital ve impulsif hücrelerden gelen analog endüstriyel, elektrik sinyallerinin şartlandırılması için ideal çözümdür.

K Line
Kompakt İzolatör Dönüştürücüler

SENECA K Line dönüştürücü modülleri, dijital teknolojide 1,5 kVac 3 yollu izolasyon, %0,1 Doğruluk sınıfı, 19,2 ila 30 Vdc besleme aralığı, kompakt boyutlar (102,5 x 93,1 x 6,2) mm), azaltılmış tüketim, Mtbf’nin üzerinde özelliklerle karakterize edilir. 500.000 saat. Sinyal Yapılandırma, DIP anahtarları veya yazılımı ile anında yapılır. Besleme tekniği standarttır (yaylı kelepçe üzerinde) veya EN 60715 standardına göre 35 mm DIN kılavuzlarına takılabilen genişletilebilir bir konektöre (K-BUS) dayalı dağıtılmış bir sistemdir.